دسته‌بندی نشده

بهترین کش مو مناسب برای موی دخترانه

بهترین کش مو مناسب برای موی دخترانه

امروزه اکسسوری های زیادی برای مراقبت و زیبایی موها وجود دارد و بسیاری از دختر خانم ها و بانوان از آنها استفاده می کنند و یکی از مهم ترین آنها کش های موی سر است که بسیاری از آنها از این محصول برای جمع کردن موهای خود استفاده می کنند. خیلی از بانوان به کیفیت و زیبایی این نوع محصولات توجه چندانی ندارند و تنها در بازار به دنبال کشی هستند که بتواند موهای آنها را جمع کند و مانع از ایجاد مزاحمت موها با آمدن جلوی صورت شود که در ادامه می خواهیم به بهترین نوع های کش مو با کیفیت و اهیمت استفاده از کش مو با کیفیت بپردازیم.

کش مو به چه نوع محصولی گفته می شود ؟

کش های مو به محصولی گفته می شود که از اسم آن چیدا است که یک کش دایره ای شکل است که دارای خاصیت ارتجاعی و کشی است و در انواع مدل کشی ساده، کشی خز دار، کشی طرحدار، کشی عروسک دار و… وجود دارند و می توانید با توجه به سلیقه خود در میان آنها محصول مورد نظر خود را انتخاب و استفاده کنید.

کش مو محصولی است که می توانید با خاصیت کشی و ارتجاعی که دارد موهای خود را به کمک آن جمع کنید و مانع از جمع شدن آن جلوی صورتتان شوید و می توانید به مدل های مختلفی برای بستن موهای خود از آن استفاده کنید.

کش های مو در انواع مدل وجود دارند اما بسیاری از آن ها دارای کش های بی کیفیت و غیر استاندارد هستند پس از مدت کوتاهی استفاده کش آنها پاره می شود و یا زیادی شل می شود و نمی توانید دیگر از آن استفاده کنید پس لازم است با کمی تحقیق از یک محصول با کیفیت و زیبا استفاده کنید.

کش تلفنی_ کش فنری _کش مو _ کشسر _گالری سوشیانت

 

جمع کردن موها و جلوگیری از مزاحمت مو

یکی از مشکلاتی که بسیاری از بانوان در منزل به هنگام مشغول شدن به فعالیت های روزانه، آشپزی و… با آن مواجه می شوند جمع شدن موها در جلوی صورت و چشم ها می باشد که به کمک یک کش موی با کیفیت می توانید موهای خود را با مدل های متفاوت جمع کنید و مانع از مزاحمت موها شوید.

بسیاری از بانوان برای جلوگیری از این مشکل موهای زیبای خود را کوتاه می کنند اما این کار اشتباه ترین راه حل ممکن است و تا زمانی که کش موها وجود دارند که به کمک آن موهای خود را جمع کنید دیگر نیازی به کوتاه کردن موها ندارید.

یکی از مهم ترین نکات که باید در خرید کش موهای خود به آن توجه کنید این است که باید جنس آن نرم و شل باشد و به حدی تند نباشد که به موهای شما فشار بیاورد و باعث کنده شدن و شروع ریزش موهای شما شود.

لازم است از کش مویی استفاده کنید که جنس نرم و شلی داشته باشد که تنها بتواند از پخش شدن موها جلوگیری کند نه اینکه با محکم کردن آن به سلامتی موها آسیب برساند پس به این دلیل لازم است از یک فروشگاه معتبر کش موهای خود را خریداری کنید که به موهای شما آسیب نرساند.

طول کش مو | کش موی استاندارد

یکی از مهم ترین نکات دیگر که باید قبل از خرید کش موهای خود به آن توجه کنید طول کش موهای شماست تا بتوانید یکی از با کیفیت ترین و استاندارد ترین محصولات را انتخاب کنید و در کنار زیبایی موها سلامتی موهای خود را نیز تضمین کنید.

اگر توجه داشته باشید فقط در یک فروشگاه ممکن است کش های مو با طول های متفاوتی وجود داشته باشد و باید توجه داشته باشید که محصولی با طول کش استانداردی انتخاب کنید و سرتان کلاه نرود.

کش موی استاندارد باید دارای طول 20 سانتی متر باشد و اگر غیر از این مورد باشد لازم است در تعداد دور های که می زنید یا بیشتر بزنید یا کمتر که در این صورت به موهای شما فشار وارد می کند و باعث کنده شدن موها و ریزش مو می شود پس لازم است از کش مویی با اندازه استاندارد استفاده کنید. در صورتی که تمایل به خرید کش مو دارید می توانید به صفحه آن مراجعه یا اینکه ری این کلمه کلیک کنید.

کش موی پولکی نخرید !

کش موها در انواع مدل در بازار وجود دارند و هر یک از آنها برای تزئین و زیبایی موها دارای طرح های متنوعی هستند و بعضی از آنها در بیرون خود دارای انواع مدل پارچه هستند و یکی از بهترین نوع ها مدلی است که بیرون آن با پارچه ساتن ساخته شده باشد چون این نوع پارچه اصطکاک را کاهش می دهد و مانع از جمع شدن گرد و غبار و آلودگی روی موها می شود.

یکی از غیر استاندارد ترین نوع کش موها نوعی است که بیرون آن با پولک پوشانده شده باشد چون این پولک ها در کنار زیبایی که به موها می دهند می توانند برای سلامتی موها بسیار مضر و آسیب رسان باشند.

دلیل آسیب رسان بودن کش موهای پولکی این است که موهای شما در زمان استفاده به پولک های آن گیر می کند و در زمان جدا کردن آن از موهایتان دسته ای از موهای شما را به همراه خود می کند و با مدتی استفاده از آن باعث آسیب رسیدن به موها و شروع ریزش موهای خود می شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *