دسته‌بندی نشده

چگونه از اکسسوری ها درست استفاده کنیم ؟

چگونه از اکسسوری ها درست استفاده کنیم ؟

یکی از مواردی که در زیبایی ما نقش دارند ، اکسسوری ها هستند . به همین دلیل بسیار مهم است که بدانید چگونه با اکسسوری ها استایل بهتری بسازید . در کل انتخاب و همچنین استفاده از اکسسوری مختلف برای هماهنگ کردن با لباس کاری سختی می باشد . البته استفاده از اکسسوری ها قانون خاص یا علم خاصی ندارد، ولی دستورالعمل‌هایی هستند که می توانید با استفاده از آنها استایل بهتری را بسازید . در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با درست استفاده کردن از اکسسوری ها آشنا کنیم .

سعی کنید به این فکر کنید که اکسسوری ها رو با رنگ لباس خود مطابقت دهید . یکی از راه های ساده که شما می توانید اکسسوری ها را با استایل خود هماهنگ کنید همین مورد می باشد . رنگ یکی از مهمترین جنبه‌های استایل شما می باشد که در صورتی هماهنگ کردن آن را به درستی انجام دهید می توانید استایل عالی بسازید .

آشنایی با اکسسوری

اگر بخواهیم در یک جمله اکسسوری را تعریف کنیم می توان گفت که اکسسوری طیف وسیعی از مواردی است که به بهتر شدن استایل مان از آنها استفاده خواهیم کرد . حال این موارد مثل کفش، کمربند، کلاه، زیورآلات، و دیگر موارد مشابه می باشد . در کل این وسایل می توانند کامل کننده استایل ما باشند و همچین استفاده از این اکسسوری ها ما را جذاب تر خواهند کرد . به همین علت می توان گفت که انتخاب نادرست و درست آنها بسیار حائز اهمیت می باشد . تا جایی که یک اکسسوری نادرست می تواند همه چیز را به هم بریزد. در صورتی که می خواهید بیشتر با اکسسوری آشنا شوید می توانید به مطلب اکسسوری چیست ؟ مراجعه کنید .

ست کردن اکسسوری ها با لباس

سعی کنید اکسسوری ها رو با جزییات لباستان ست کنید . زیرا این کار به شما موجب این می شود تا استایل بهتری داشته باشید . از طرفی دیگر می توانید اکسسوری ها را با یک رنگ ثانویه در لباس خود همخوانی دهید . این روش می تواند در کنار لباس های طرح دار فوق العاده به نظر برسد .  زیرا بیش از یک رنگ برای ست کردن وجود دارد و همچنین می‌توانید اکسسوری های بیشتری را آسان تر با لباس هایتان مطابقت دهید. بهتر است بدانید که لباس های روشن با اکسسوری های رنگ خنثی جذاب به نظر می رسند . به فرض مثال در صورتی که رنگ لباس شما زرد روشن باشد ، اکسسوری های خنثی می تواند یک استایل‌ عالی برای شما به وجود بیاورد .

از طرفی دیگر در صورتی که لباس های شما دارای طرح دار باشند، اکسسوری های ظریف می تواند انتخاب بهتری باشد. یک لباس طرح دار به جداگانه می تواند بسیار شلوغ به نظر برسد، به همین دلیل اکسسوری های ظریف به کامل شدن استایل شما می تواند کمک کند . لازم است در انتخاب اکسسوری ها از لوازم طرح دار یا اینکه پیچیده در استایل خود استفاده نکنید چون این کار موجب می شود ظاهر شما زیاد شلوغ به نظر برسد . توجه کنید که کفش و کیفی که از آنها استفاده خواهید کرد نیز باید به درستی انتخاب شوند . کفش و کیف تک رنگ می تواند انتخاب بهتری باشد . از طرفی دیگر لوازم ساده مثل گوشواره های میخی یا اینکه دستبندهای نقره ساده انتخاب بهتری برای هماهنگ کردن با لباس های طرح دار می باشند .

استفاده از رنگ ها در ست اکسسوری

در صورتی که به اکسسوری های رنگارنگ علاقه دارید ، بهتر است بدانید که برای درست کردن آنها به لباس هایی با رنگ خنثی نیاز خواهید داشت . در صورتی که لباس شما رنگ سفید یا قهوه ای مایل به زرد دارید لازم است بدانید که اضافه کردن اکسسوری های روشن به جذابیت استایل شما کمک خواهد کرد. بهتر است برای یکی از اکسسوری های خود از رنگ های روشن بهره بگیرد . در صورتی که از لباس تک رنگ در استایل خود استفاده می کنید با یک کیف دستی یا کفش طرح دار می توانید استایلتان را بسازید

از طرفی دیگر اگر به جواهرات طلا علاقه دارید می توانید آن ها را نیز با استایل خود هماهنگ کنید . البته باید بدانید انواع رنگ های جواهرات دارای تنالیته رنگی می باشند که فلزاتی مثل طلا یا مس با رنگ های با تن گرم بهتر هماهنگ خواهند شد . چوناین فلزات یک زمینه گرم دارند و از طرفی دیگر اگر از نقره جات بهره می گیرد سعی کنید از لباس‌های رنگی تن سرد استفاده کنید تا استایل شما جذاب تر باشد.‌

چگونه از اکسسوری ها درست استفاده کنیم ؟

چند نکته درباره اکسسوری ها در استایل

در صورتی که از لباس هایی با رنگ روشن مانند صورتی بهره می گیرد باید از اکسسوری های استفاده کنید که رنگ طوسی قرمز و سبز سدری هستند تا اینکه احساس بهتری داشته باشید.

در ابتدا جزییات لباس و استایل را در نظر گرفته و سپس اکسسوری را انتخاب نماید.

سعی کنید که اکسسوری انتخاب نماید که با بیشتر لباس شما قابل ست شدن باشند . در صورتی که از لباس تک رنگ بهره می گیرید آن را با یک کیف دستی و همچنین کفش طرح دار کامل کنید.

از بین انواع مختلف اکسسوری دخترانه برای هر سن و سالی ، سربند دخترانه یکی از گزینه های مناسبی است که می‌تواند استایل شما را عالی کند.

در صورتی صورت مربعی یا گرد دارید از تل های پهن بهره بگیرد.

بهتر است رنگ هدبند یا تل سرتان به رنگ موها و همچنین پوست صورتتان بیاید.

سعی کنید از تعداد بسیاری زیورآلات به همراه هم هیچ وقت استفاده نکنید به جز اینکه قصد داشته باشید استایل هنری یا اینکه کاملا استایل غیر رسمی باشید .

در صورتی که گوشواره شما نقره یا طلای سفید می باشد سعی کنید بقیه زیورآلات خود را رنگ سفید بهره بگیرد و ولی اگر زرد و یا گلد می باشد به دنبال رنگ زرد و طلایی ها بروید .

در صورتی که فرد منزوی می باشید زیورآلات معمولی و کوچک برای شما می تواند گزینه مناسبی باشند. ولی اگر در حالی که برای افراد برونگرا معمولا بیشتر مدل های متفاوت بهتر می باشد و جلب توجه بیشتری دارد .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *